See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mechanische thoraxcompressieapparaten
Beschreibung: Uit objectieve marktverkenning blijkt dat uitsluitend het LUCAS-systeem beschikt over een zuignap-/pistonmechanisme waarmee actieve decompressie en negatieve intrathoracale druk worden gerealiseerd. Dit levert een significant betere, wetenschappelijk aangetoonde effectiviteit op. Het LUCAS-systeem is volledig compatibel met de protocollen van de ketenpartners binnen en buiten het werkgebied. Toepassing van een ander systeem zou een onderbreking van de thoraxcompressies tijdens de overdracht noodzakelijk maken. Dit is volgens de ERC-richtlijnen medisch onwenselijk en schaadt de patiëntveiligheid. De opdracht betreft vervanging en navolgens te onderhouden voor de levensduur van maximaal 10 jaar van 40 LUCAS-systemen (mechanische thoraxcompressieapparaten).
Interne Kennung: Z/26/013557
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Uit objectieve marktverkenning blijkt dat uitsluitend het LUCAS-systeem beschikt over een zuignap-/pistonmechanisme waarmee actieve decompressie en negatieve intrathoracale druk worden gerealiseerd. Dit levert een significant betere, wetenschappelijk aangetoonde effectiviteit op. Het LUCAS-systeem is volledig compatibel met de protocollen van de ketenpartners binnen en buiten het werkgebied. Toepassing van een ander systeem zou een onderbreking van de thoraxcompressies tijdens de overdracht noodzakelijk maken. Dit is volgens de ERC-richtlijnen medisch onwenselijk en schaadt de patiëntveiligheid. De opdracht betreft vervanging en navolgens te onderhouden voor de levensduur van maximaal 10 jaar van 40 LUCAS-systemen (mechanische thoraxcompressieapparaten)
Interne Kennung: 1
529132-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Apparatuur voor reanimatie – Mechanische thoraxcompressieapparaten
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Z/26/013557
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33172200 Apparatuur voor reanimatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1