2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne na obszarze miasta i gminy Skaryszew oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu PSZOK”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne na obszarze miasta i gminy Skaryszew oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu PSZOK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 597770-2024
Interne Kennung: RIR.271.11.2024.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001