See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwiększenie odporności cyfrowej i rozwój e-usług w Zespole Opieki Zdrowotnej "Szpitala Powiatowego" w Sochaczewie”, realizowane w ramach Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia
Beschreibung: Zwiększenie odporności cyfrowej i rozwój e-usług w Zespole Opieki Zdrowotnej "Szpitala Powiatowego" w Sochaczewie”, realizowane w ramach Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia
Interne Kennung: EK-ZZ/ZP.261.79.D.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I dostawa, rozbudowa i wdrożenie elementów systemu HIS wraz z niezbędną infrastrukturą oraz cyberbezpieczeństwem
Beschreibung: Zadanie I dostawa, rozbudowa i wdrożenie elementów systemu HIS wraz z niezbędną infrastrukturą oraz cyberbezpieczeństwem
Interne Kennung: zadanie I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II dostawa i wdrożenie Systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów
Beschreibung: Zadanie II dostawa i wdrożenie Systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów
Interne Kennung: zadanie II