2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Standaard lenzen
Beschreibung: De Opdracht betreft de levering van standaard intraoculaire lenzen ten behoeve van het Centrum voor Oogheelkunde van het Maastricht UMC+. De Opdracht omvat in ieder geval de levering van standaardlenzen en back-uplenzen, inclusief de daarvoor benodigde injectors, toebehoren en eventuele bijbehorende verbruiksartikelen. Voor de omvang/raming: zie aantallen op het prijzenblad.
Interne Kennung: EA-2025-131
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan voor een periode van (tweemaal) één (1) jaar worden verlengd.
529207-2026 - Competition
Netherlands – Intraocular lenses – EA Standaard lenzen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: EA Standaard lenzen
Internal identifier: EA-2025-131
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33731110 Intraocular lenses
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: