2. Verfahren
Verfahren
Titel: Studietaken voor een integraal 3D-ontwerp voor het bouwen van langswegen en/of onderd- en/of overbrugging(en) van het spoor voor het afschaffen van overwegen door Infrabel in Vlaanderen.
Beschreibung: Het voorwerp van de opdrachten die zullen geplaatst worden onder dit kwalificatiesysteem TR 002XXX is het uitvoeren van een of meerdere studietaken voor een integraal 3D ontwerp voor het afschaffen van overwegen door de bouw van langswegen en/ of onder- en/of overbrugging(en) van het spoor. De studie-opdrachten kunnen verschillende delen omvatten, o.a: - Opmaak haalbaarheidsnota inclusief bijbehorende documenten en plannen - Opmaak variantennota inclusief bijbehorende documenten en plannen - Opmaak voorontwerpnota inclusief bijbehorende documenten en plannen - Opmaak dossier omgevingsvergunning en onteigeningsplannen inclusief bijbehorende documenten en plannen - Opmaak technische delen van het bestek inclusief bijbehorende documenten en plannen.
Interne Kennung: TR002XXX_ter
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TR002XXX_ter - 1
Interne Kennung: 1