2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu informatycznego i sprzętu komputerowego pn. „Telemetria w służbie mieszkańcom Gminy Giżycko”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu informatycznego wraz z dostawą sprzętu komputerowego tj. zakup i instalacja wraz z wdrożeniem systemu odczytu i monitoringu mediów wraz z wdrożeniem eusług.
Vorherige Bekanntmachung: 470599-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert skrócony na podstawie art.138 ust. 2 pkt.1 - opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GKZ/ZP/2/2025