See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 139 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště, polesí Komorsko Pú - 40 2026 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 139 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště, polesí Komorsko Pú - 40 2026 č.2
Interne Kennung: 099/2019/142/4476
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 123 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Moravec NT a ÚT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 123 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Moravec NT a ÚT
Interne Kennung: 099/2019/142/4465
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 122 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Lísek NT a ÚT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 122 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Lísek NT a ÚT
Interne Kennung: 099/2019/142/4464
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 357 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek 2026 č.4
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 357 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek 2026 č.4
Interne Kennung: 099/2019/142/4461
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 233 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Horní Hvozd, R10.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 233 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Horní Hvozd, R10.
Interne Kennung: 099/2019/142/4457
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 235 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Sv. Barbora
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 235 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Sv. Barbora
Interne Kennung: 099/2019/142/4475
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 61 v kategorii 39 - LS Loučná nad Desnou - manipulace dříví 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 61 v kategorii 39 - LS Loučná nad Desnou - manipulace dříví 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4502
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 64 v kategorii 67 - 511 DNS TČ LS Rožnov OM Valašská Bystřice 2026 II.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 64 v kategorii 67 - 511 DNS TČ LS Rožnov OM Valašská Bystřice 2026 II.
Interne Kennung: 099/2019/142/4478
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 319 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2026 / 1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 319 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2026 / 1
Interne Kennung: 099/2019/142/4301
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 13 v kategorii 77 - Přibližování dříví potahem na LZ Kladská, Polesí Lázně Kynžvart
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 13 v kategorii 77 - Přibližování dříví potahem na LZ Kladská, Polesí Lázně Kynžvart
Interne Kennung: 099/2019/142/4479