529290-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Geräte zum Filtrieren – Technologie sušení procesního plynu s obsahem SO2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnologie sušení procesního plynu s obsahem SO2
BeschreibungPředmětem zakázky je návrh, výroba, dodávka a předání technologie pro sušení vlhkého procesního plynu s obsahem oxidu siřičitého. Technologie bude založena na dvoustupňovém odstranění vlhkosti z procesního plynu. V prvním stupni bude procesní plyn ochlazen v kondenzační části za účelem kondenzace podstatné části obsažené vody. Ve druhém stupni bude zbývající vlhkost odstraněna absorpčním sušením v plněné sušicí věži, kde bude plyn veden v protiproudu proti cirkulující koncentrované kyselině sírové. Kyselina sírová bude zajišťovat absorpci vodní páry z plynu. Koncentrace kyseliny bude udržována doplňováním 98 % kyseliny sírové a odvodem kyseliny sírové o cílové koncentraci 96,5 hm. %, zředěné vodou absorbovanou z procesního plynu. Technologie bude dodána jako dvě předmontované skidové jednotky: • kondenzační skid, • skid sušicí věže. Součástí dodávky skidů budou technologická zařízení, potrubí, armatury, instrumentace, nosné konstrukce, kabeláž a elektrické propojení v rozsahu skidových jednotek, technická dokumentace a odborná podpora při uvedení do provozu.
Interne Kennung01/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42514300 Geräte zum Filtrieren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122300 Druckverstärker für Flüssigkeiten
5. Los
LosLOT-0001