See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodanie živých kvetov, umelých kvetov a dekoračného materiálu pre potreby MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy
Beschreibung: Premetom DNS je dodávka živých kvetov, umelých kvetov a dekoračných materiálov na obdobie 48 mesiacov. Požiadavky: 1. Kvalita živých kvetov A1 – bez poškodenia , čerstvé, 2. Kvalita umelých kvetov - požadujeme čo najvyššiu kvalitu kvetov, pokiaľ je to možné, čo najviac ekologické. 3. Maximálny denný objem dodávok - do 3000 € bez DPH, 4. Preprava - živé kvety musia byť prepravované v chladiacom aute, uskladnené tak, aby sa počas prepravy nemohli poškodiť, kvety ktoré to vyžadujú musia byť umiestnené v nádobe s vodou, dodávateľ by mal mať označenie Fair Trade, Časti predmetu obstarávania ( pre potreby DNS kategórie predmetu obstarávania): 1. Živé rezané kvety v kvalite A1 PHZ 1 240 000,00 € bez DPH 2. Živé rezané kvety v kvalite A1 dopestované na Slovensku PHZ 40 000,00 € bez DPH 3. Živé dekorácie a črepníkové kvety PHZ 100 000,00 € bez DPH 4. Umelé kvety a dekorácie PHZ 100 000,00 € bez DPH Konkrétny rozsah predmetu zákazky, podrobná špecifikácia jednotlivých zložiek predmetu obstarávania, ako aj ostatné doplňujúce informácie budú súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému JOSEPHINE. Cieľom DNS je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy. DNS bude slúžiť na zadávanie zákaziek týkajúcich sa dodania živých kvetov, umelých kvetov a dekoračného materiálu bežne dostupných na trhu, v rámci DNS sa budú priebežne realizovať jednotlivé zákazky. DNS je zriadený na dobu trvania max. 6 roky (72 mesiacov). Tento DNS je zriadený pre potreby verejného obstarávateľa a zákazky v ňom bude zadávať iba verejný obstarávateľ. Verejný obstarávateľ chce operatívnym zadávaním zákaziek umožniť účasť aj menším poskytovateľom služieb a preto odporúča aj menším poskytovateľom, ktorí spĺňajú podmienky účasti v zmysle časti B. týchto podkladov, aby zaslali žiadosť o zaradenie do DNS, aby sa tak mali možnosť uchádzať o vyhlásené zákazky.
Interne Kennung: MAR 17/2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03121200 Schnittblumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Živé rezané kvety v kvalite A1
Beschreibung: 1.Kvalita živých kvetov A1 bez poškodenia , čerstvé, 2.Maximálny denný objem dodávok - do 3000 € bez DPH, 3.Preprava - živé kvety musia byť prepravované v chladiacom aute, uskladnen