529315-2026 - Ergebnis
Polen – Anlegen von Rasen – Koszenie nawierzchni trawiastych wraz z konserwacją terenów zielonych w pasach drogowych ulic miasta Radomia w 2026 roku – Rejon IV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKoszenie nawierzchni trawiastych wraz z konserwacją terenów zielonych w pasach drogowych ulic miasta Radomia w 2026 roku – Rejon IV
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest koszenie nawierzchni trawiastych wraz z konserwacją terenów zielonych w pasach drogowych ulic miasta Radomia w 2026 roku – Rejon IV. Zamówienie obejmuje: - koszenie nawierzchni trawiastych, - koszenie nawierzchni trawiastych - skarpy, - usuwanie i karczowanie samosiewów, - koszenie nawierzchni trawiastych nieobjętych stałym utrzymaniem, - pielenie skupin krzewów, - cięcia formujące żywopłotów i krzewów, - renowację nawierzchni trawiastych, - korowanie, - jednorazową pielęgnację nasadzeń – drzewek, - uzupełnianie palików, - wykonanie i montaż osłon na drzewa, - konserwację osłon, - zabezpieczenie zieleńców słupkiem i półkulą betonową, - stabilizację półkul i słupków betonowych, - tworzenie nowych zieleńców.
Vorherige Bekanntmachung299124-2026
Interne KennungDZ.2603.49.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest koszenie nawierzchni trawiastych wraz z konserwacją terenów zielonych w pasach drogowych ulic miasta Radomia w 2026 roku – Rejon IV. Zamówienie obejmuje: - koszenie nawierzchni trawiastych - 1 000 000 m2, - koszenie nawierzchni trawiastych - skarpy - 11 500 m2, - usuwanie i karczowanie samosiewów - 2 000 m2, - koszenie nawierzchni trawiastych nieobjętych stałym utrzymaniem - 10 000 m2, - pielenie skupin krzewów - 11 000 m2, - cięcia formujące żywopłotów i krzewów - 10 000 m2, - renowację nawierzchni trawiastych - 200 m2, - korowanie - 50 m2, - jednorazową pielęgnację nasadzeń – drzewek - 200 szt., - uzupełnianie palików - 20 szt., - wykonanie i montaż osłon na drzewa - 1 szt., - konserwację osłon - 10 szt., - zabezpieczenie zieleńców słupkiem i półkulą betonową - 6 szt., - stabilizację półkul i słupków betonowych - 10 szt., - tworzenie nowych zieleńców - 100 m2.