See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POSTAVITEV SONČNE ELEKTRANE NA OBJEKTU ZD PIRAN
Beschreibung: POSTAVITEV SONČNE ELEKTRANE NA OBJEKTU ZD PIRAN
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet javnega naročila je postavitev sončne elektrarne na strehi objekta ZD Piran, vključno z izdelavo PZI dokumentacije in vzdrževanjem za obdobje 5 let od končne primopredaje.
Interne Kennung: 523033