2. Verfahren
Verfahren
Titel: opstellen soortenmanagement plan (SMP)
Beschreibung: De gemeenten Gennep en Mook en Middelaar willen een gebiedsdekkend SMP laten ontwikkelen. Daarnaast willen zij dat contractant de aanvraagprocedure voor de omgevingsvergunning voor een flora- en fauna-activiteit voor het SMP-gebied bij het bevoegd gezag verzorgt en begeleid. Dit is inclusief ondersteuning bij een eventuele bezwaar- en beroepsprocedure. Eerder is al een separaat plan van aanpak voor het SMP opgesteld wat als bijlage aan het programma van eisen is toegevoegd. De gemeente Gennep treedt voor deze aanbesteding op als penvoerder. Het college van de gemeente Mook en Middelaar heeft d.d. 09-09-2025 hierover het besluit genomen inclusief het verlenen van volmacht en machtiging gekregen voor deze aanbesteding aan de gemeente Gennep. opstellen SMP voor twee gemeenten inclusief aanvraagprocedure voor omgevingsvergunning.
Interne Kennung: 854828
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: opstellen soortenmanagementplan (SMP)
Beschreibung: De gemeenten Gennep en Mook en Middelaar willen een gebiedsdekkend SMP laten ontwikkelen. Daarnaast willen zij dat contractant de aanvraagprocedure voor de omgevingsvergunning voor een flora- en fauna-activiteit voor het SMP-gebied bij het bevoegd gezag verzorgt en begeleid. Dit is inclusief ondersteuning bij een eventuele bezwaar- en beroepsprocedure. Eerder is al een separaat plan van aanpak voor het SMP opgesteld wat als bijlage aan het programma van eisen is toegevoegd. De gemeente Gennep treedt voor deze aanbesteding op als penvoerder. Het college van de gemeente Mook en Middelaar heeft d.d. 09-09-2025 hierover het besluit genomen inclusief het verlenen van volmacht en machtiging gekregen voor deze aanbesteding aan de gemeente Gennep.
Interne Kennung: 1
529367-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten – opstellen soortenmanagement plan (SMP)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 854828
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1