2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pardubice, Semtín – revitalizace objektů CPO - PD
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je dle návrhu Smlouvy o dílo č. 6440-OŘS2-2026-061 zpracování dokumentace pro odstranění stavby, zpracování projektové dokumentace pro vydání povolení záměru stavby, zpracování dokumentace pro provádění stavby, zajištění dozoru projektanta, zajištění osoby koordinátora BOZP a zajištění řádného výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS).
Interne Kennung: SpMO 46445/2026-1322
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001