529376-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fotokopierer – Zajištění tiskového řešení v lokalitách MHMP vč. servisní a materiálové podpory
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění tiskového řešení v lokalitách MHMP vč. servisní a materiálové podpory
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je závazek vybraného uchazeče v určených lokalitách Zadavatele komplexně zajistit tiskové potřeby Zadavatele, zahrnující: Dodávku (formou pronájmu) nových, nepoužitých, nerepasovaných tiskáren a multifunkčních zařízení, instalaci, zprovoznění a integraci všech tiskových zařízení, kompletní správu, servisní a materiálové zajištění všech dodaných tiskových zařízení.
Interne KennungZajištění tiskového řešení MHMP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrenspředběžné oznámení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZjištění tiskového řešení MHMP