529425-2026 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Usługa promocyjna Olsztyna podczas PKO Półmartatonu Olsztyn w 2026 r
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa promocyjna Olsztyna podczas PKO Półmartatonu Olsztyn w 2026 r
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi promocji miasta Olsztyna podczas PKO Półmartatonu Olsztyn w 2026 r. 2. Szczegółowy zakres świadczeń Wykonawcy, parametry minimalne oraz wymagania dotyczące realizacji zamówienia określa SWZ w rozdziale III Opis Przedmiotu Zamówienia, 3. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp, 4. Wskazany termin wykonania zamówienia ze względów technicznych został podany 11.06.2026 r. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie od dnia podpisania umowy do dnia 30.11.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung314486-2026
Interne KennungZP.271.1.13.2026.d
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi promocji miasta Olsztyna podczas PKO Półmartatonu Olsztyn w 2026 r. 2. Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowić będzie przedmiot odrębnego postępowania, zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego wielkość i zakres określone zostały w Specyfikacji Warunków Zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień podobnych, o których jest mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp,
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy