See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sukcesywne sprzętu i akcesoriów IT oraz dostawa 100 używanych laptopów w podziale na 2 zadania.
Beschreibung: Dostawy sukcesywne sprzętu i akcesoriów IT oraz dostawa 100 używanych laptopów w podziale na 2 zadania.
Vorherige Bekanntmachung: 340635-2026
Interne Kennung: PIMMSWiA-2375/11/05/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213100 Tragbare Computer, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32342100 Kopfhörer, 32324000 Fernsehgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy sukcesywne sprzętu i akcesoriów IT - w ramach wymiany wyeksploatowanego sprzętu IT w PIM MSWiA
Beschreibung: Dostawy sukcesywne sprzętu i akcesoriów IT - w ramach wymiany wyeksploatowanego sprzętu IT w PIM MSWiA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa używanych laptopów w ilości 100 sztuk
Beschreibung: Dostawa używanych laptopów w ilości 100 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer