See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów technicznych jedno i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów wraz z dzierżawą (butli, koszy, wiązek) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów technicznych jedno i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów wraz z dzierżawą (butli, koszy, wiązek) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SWZ. Składana oferta powinna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówień nr: od 1 do 5, który szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 535329-2025
Interne Kennung: 702501044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111000 Wasserstoff, Argon, Edelgase, Stickstoff und Sauerstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 2,3 -Dostawa gazów technicznych
Beschreibung: Dostawa gazów technicznych -zadanie nr 2,3
Interne Kennung: 702501044 - Zadanie nr 2,3
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 1,4,5 -Dostawa gazów technicznych
Beschreibung: Dostawa gazów technicznych -zadanie nr 1,4,5
Interne Kennung: 702501044 - Zadanie nr 1,4,5