See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Pilzno w okresie od 01-07-2026 r. do 31-12-2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Pilzno w okresie od 01-07-2026 r. do 31-12-2026 r. Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie odpadów komunalnych pochodzących z wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. Obecnie na terenie gminy zameldowanych jest ok. 18 tys. osób, natomiast 15 184 osób (4 719 nieruchomości) objętych jest usługą odbierania odpadów komunalnych. Na terenie Gminy Pilzno znajdują się dwa bloki mieszkalne tj. w m. Pilzno i w m. Strzegocice. Szacowana (planowana) masa odpadów przewidziana do odbioru: - 20 03 01 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne: 750 Mg, - 15 01 01 opakowania z papieru i tektury: 7,5 Mg, - 15 01 02, ex 15 01 06 opakowania z tworzyw sztucznych, metale, opakowania wielomateriałowe: 225 Mg, - 15 01 07 opakowania ze szkła: 140 Mg, - 20 01 32 przeterminowane leki: 0,2 Mg, - 20 01 34 zużyte baterie: 0,3 Mg, - ex 20 01 99 popioły: 50 Mg, - 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji: 100 Mg
Interne Kennung: IZP.2710.6.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001