See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție servicii de întreținere (servicii de curățenie, materiale consumabile și servicii de deratizare și dezinsecție) pentru sediul Direcției Regionale Infrastructură Pitești (DRI Pitești)
Beschreibung: Obiectul acordului cadru îl constituie achiziţionarea serviciilor de întreținere (servicii de curățenie, materiale consumabile și servicii de deratizare și dezinsecție) pentru sediul Direcției Regionale Infrastructură Pitești (DRI Pitești) conform cerintelor caietului de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20; Autoritatea contractanta va raspunde tuturor clarificarilor in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 38918422/2025/PAT/328656/12
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achiziţionarea serviciilor de întreținere (servicii de curățenie, materiale consumabile și servicii de deratizare și dezinsecție) pentru sediul Direcției Regionale Infrastructură Pitești (DRI Pitești) conform cerintelor caietului de sarcini
Interne Kennung: 1