529506-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP w Sadykierzu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP w Sadykierzu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo–gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Sadykierz, zgodnie ze szczegółowym opisem parametrów techniczno-użytkowych, stanowiących załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungUG-RIZ.271.14.2026.JK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo–gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Sadykierz 2. Zgodność oferowanego samochodu z postawionymi przez Zamawiającego minimalnymi wymaganiami Wykonawca potwierdza poprzez wypełnienie prawej strony tabeli znajdującej się w załączniku nr 1 do SWZ, a następnie załącza ją składając ofertę w przedmiotowym postępowaniu. 3. Samochód ma być fabrycznie nowy i wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. 4. Zadanie dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. 5. Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z zarządzeniem nr 3 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 09 marca 2021 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej. 6. Wykonawca umieści: • na drzwiach kabiny kierowcy i pasażera napis „Ochotnicza Straż Pożarna w Sadykierzu” z herbem gminy Rzeczyca • na osłonie przeciwsłonecznej szyby przedniej napis: OSP Sadykierz • informacja o uzyskanym dofinansowaniu oraz logo Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na tylnej ścianie pojazdu, • z tyłu pojazdu naklejka korytarz ratunkowy • na tylnej ścianie herb Gminy Rzeczyca i herb OSP Sadykierz 7. Wykonawca obowiązany jest do dostarczenia wraz z pojazdem: • instrukcji obsługi w języku polskim do podwozia samochodu, zabudowy pożarniczej i zainstalowanych urządzeń i wyposażenia, • aktualne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej dla pojazdu, • dokumentacji niezbędnej do zarejestrowania pojazdu jako „samochód specjalny”, wynikającej z ustawy „Prawo o ruchu drogowym”.
Interne KennungUG-RIZ.271.14.2026.JK_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge