See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie chodników, schodów, zatok postojowych oraz ich pozimowe sprzątanie na terenie miasta Skarżyska - Kamiennej w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego opisu są wymagania dotyczące zimowego utrzymania chodników i zatok postojowych oraz ich pozimowe sprzątanie. Usługa będzie świadczona na terenie osiedli miasta Skarżyska – Kamiennej. Chodniki miejskie przeznaczone do odśnieżania zostały podzielone na 4 części: I część - osiedla - Kamienna i Usłów; II część - osiedla - Bór, Rejów, Skałka, Zachodnie i Górna Kolonia; III część - osiedla - Place, Żeromskiego, Przydworcowe; IV część - osiedla - Milica, Piłsudskiego, Metalowców, Paryska, Pogorzałe, Książęce. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1. oczyszczenie powierzchni chodników na całej szerokości 2. zgarnianie śniegu 3. likwidację śliskości, zlodowacenia, gołoledzi, śliskości pośniegowej i błota pośniegowego 4. wywożenie nadmiaru śniegu na zlecenie Zamawiającego 5. zimowe utrzymanie zatok postojowych na zlecenie Zamawiającego Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (szczegółowa specyfikacja techniczna) określają załączniki do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Zimowe utrzymanie chodników, schodów, zatok postojowych oraz ich pozimowe sprzątanie na terenie miasta Skarżyska - Kamiennej w sezonie zimowym 2026/2027 - Strefa I
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego opisu są wymagania dotyczące zimowego utrzymania chodników i zatok postojowych oraz ich pozimowe sprzątanie. Usługa będzie świadczona na terenie osiedli miasta Skarżyska – Kamiennej. Chodniki miejskie przeznaczone do odśnieżania zostały podzielone na 4 części: I część - osiedla - Kamienna i Usłów;
Interne Kennung: ZP.271.38.2026 - część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień powtarzających o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje udzielenie , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług tj. usług polegających na wykonaniu usług zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego do 100 % wartości tego zamówienia , co zostało uwzględnione przy obliczeniu jego wartości , jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Zamówienia z przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp zostaną udzielone na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w proj. post. umowy, z zastrzeżeniem negocjacji w odniesieniu do warunków cenowych. Przewidywany zakres tego zamówienia taki, jak zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Zimowe utrzymanie chodników, schodów, zatok postojowych oraz ich pozimowe sprzątanie na terenie miasta Skarżyska - Kamiennej w sezonie zimowym 2026/2027 - Strefa II
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego opisu są wymagania dotyczące zimowego utrzymania chodników i zatok postojowych oraz ich pozimowe sprzątanie. Usługa będzie świadczona na terenie osiedli miasta Skarżyska – Kamiennej. Chodniki miejskie przeznaczone do odśnieżania zostały podzielone na 4 części: II część - osiedla - Bór, Rejów, Skałka, Zachodnie i Górna Kolonia;
Interne Kennung: ZP.271.38.2026-część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 Zimowe utrzymanie chodników, schodów, zatok postojowych oraz ich pozimowe sprzątanie na terenie miasta Skarżyska - Kamiennej w sezonie zimowym 2026/2027 - Strefa III
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego opisu są wymagania dotyczące zimowego utrzymania chodników i zatok postojowych oraz ich pozimowe sprzątanie. Usługa będzie świadczona na terenie osiedli miasta Skarżyska – Kamiennej. Chodniki miejskie przeznaczone do odśnieżania zostały podzielone na 4 części: III część - osiedla - Place, Żeromskiego, Przydworcowe
Interne Kennung: ZP.271.38.2026 - część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 Zimowe utrzymanie chodników, schodów, zatok postojowych oraz ich pozimowe sprzątanie na terenie miasta Skarżyska - Kamiennej w sezonie zimowym 2026/2027 - Strefa IV
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego opisu są wymagania dotyczące zimowego utrzymania chodników i zatok postojowych oraz ich pozimowe sprzątanie. Usługa będzie świadczona na terenie osiedli miasta Skarżyska – Kamiennej. Chodniki miejskie przeznaczone do odśnieżania zostały podzielone na 4 części: IV część - osiedla - Milica, Piłsudskiego, Metalowców, Paryska, Pogorzałe, Książęce.
Interne Kennung: ZP.271.38.2026 - cżęść 4