See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu ciężarowego o DMC do 5,5t wraz z dostawą i montażem na tym samochodzie aparatury pomiarowej do lokalizacji uszkodzeń i badań linii kablowych SN i nN
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa samochodu ciężarowego o DMC do 5,5t wraz z dostawą i montażem na tym samochodzie aparatury pomiarowej do lokalizacji uszkodzeń i badań linii kablowych SN i nN.
Vorherige Bekanntmachung: 271203-2026
Interne Kennung: PZP/TD-OGL/02838/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa samochodu ciężarowego o DMC do 5,5t wraz z dostawą i montażem na tym samochodzie aparatury pomiarowej do lokalizacji uszkodzeń i badań linii kablowych SN i nN.
Beschreibung: Dostawa samochodu ciężarowego o DMC do 5,5t wraz z dostawą i montażem na tym samochodzie aparatury pomiarowej do lokalizacji uszkodzeń i badań linii kablowych SN i nN.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji