529524-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU Groeisaam - Chromebooks
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Groeisaam - Chromebooks
BeschreibungDeze opdracht komt voort uit het DAS OIG Chrombooks, en ziet op de levering van laptops voor Stichting Groeisaam.
Vorherige Bekanntmachung386059-2021
Interne KennungT158018
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000