2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 103 szt. fabrycznie nowych aparatów regeneracyjnych ratowniczych Drager BG ProAir lub równoważnych dla potrzeb Oddziału KWK Mysłowice-Wesoła, KWK ROW Ruch Jankowice Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2024-2026
Beschreibung: Przedmiotem wniosku jest dostawa w latach 2024-2026 fabrycznie nowych aparatów regeneracyjnych ratowniczych Drager BG ProAir lub równoważnych wraz z przyrządami kontrolnymi dla potrzeb Oddziału KWK Mysłowice-Wesoła, KWK ROW Ruch Jankowice, Polskiej Grupy Górniczej S.A
Vorherige Bekanntmachung: 470871-2025
Interne Kennung: 602302311
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z zapisami SWZ
Interne Kennung: 602302311 Zadanie 1