2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novogradnja UL Fakulteta za strojništvo
Beschreibung: Predmet javnega naročanja je izvedba gradbeno-obrtniških in instalacijskih del (v nadaljevanju tudi: GOI del) za novogradnjo Univerze v Ljubljani Fakultete za strojništvo v okviru operacije »Izgradnja in vzpostavitev raziskovalne infrastrukture Fakultete za strojništvo Univerze v Ljubljani (RI FS UL)«.
Interne Kennung: JN-74654
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 523017