529597-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen – Dodávka armatur
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka armatur
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka armatur souvisejících s realizací výstavby hydraulické laboratoře – projektu „Hydrodynamické stroje pro chytrou energetiku“, registrační číslo: CZ.02.01.01/00/23_021/0008954. Podrobné technické, kvalitativní a funkční požadavky jsou uvedeny v Příloze č. 1 této ZD. Dodávky musí splňovat veškeré relevantní normy ČSN, EN a další obecně závazné právní předpisy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky zadávané v otevřeném řízení dle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2026/07/29-1