See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy produktów leczniczych. Postępowanie podzielone jest na 149 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: DZP-270-15-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Antidota
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - antidota (część nr 1). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0002
Titel: Leki hamujące krwawienie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki hamujące krwawienie (część nr 2). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
Los: LOT-0003
Titel: Preparaty wapnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - preparaty wapnia (część nr 3). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0004
Titel: Lewofloksacyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - lewofloksacyna (część nr 4). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0005
Titel: Preparat do bezbolesnego usuwania opatrunków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - preparat do bezbolesnego usuwania opatrunków (część nr 5). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel
Los: LOT-0006
Titel: Test wykrywający przedwczesne pęknięcie błon płodowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - test wykrywający przedwczesne pęknięcie błon płodowych (część nr 6). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Ibuprofenum stosowane u noworodków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - ibuprofenum stosowane u noworodków (część nr 7). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0008
Titel: Alteplase
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych -alteplase (część nr 8). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Leki antyhistaminowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych -leki antyhistaminowe (część nr 9). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0010
Titel: Nitrogliceryna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych -nitrogliceryna (część nr 10). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Błękit metylenowy i Indygotyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych -błękit metylenowy i Indygotyna (część nr 11). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Penicyliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych -penicyliny (część nr 12). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Antybiotyki, leki p/wirusowe i p/grzybicze do stosowania dożylnego i doustnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych -antybiotyki, leki p/wirusowe i p/grzybicze do stosowania dożylnego i doustnego (część nr 13). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Dexpanthenol maść do oczu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - dexpanthenol maść do oczu (część nr 14). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33662000 Arzneimittel der Sinnesorgane
Los: LOT-0015
Titel: Eptyfibatyd
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - eptyfibatyd (część nr 15). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Witaminy, minerały, mikro- i makroelementy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - witaminy, minerały, mikro- i makroelementy (część nr 16). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Leki p/bólowe i p/zapalne postać doustna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki p/bólowe i p/zapalne postać doustna (część nr 17). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Perhydrol
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - perhydrol (część nr 18). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Leki obniżające poziom cholesterolu, wpływające na prawidłową pracę dróg żółciowych i wątroby
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki obniżające poziom cholesterolu, wpływające na prawidłową pracę dróg żółciowych i wątroby (część nr 19). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Immunoglobulina ludzka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - immunoglobulina ludzka (część nr 20). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Remifentanyl
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - remifentanyl (część nr 21). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Lignocaina 2% w jednorazowych strzykawkach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych -lignocaina 2% w jednorazowych strzykawkach (część nr 22). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Leki okołoporodowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki okołoporodowe (część nr 23). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33641000 Arzneimittel für das Urogenitalsystem sowie Sexualhormone
Los: LOT-0024
Titel: Dinoproston
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Dinoproston (część nr 24). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Żelazo w inj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - żelazo w inj. (część nr 25). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Tropicamidum + Phenylephrinihydrochloridum + Lidocainihydrochloridum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - tropicamidum + Phenylephrinihydrochloridum + Lidocainihydrochloridum (część nr 26). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Leki stosowane w zaburzeniach motoryki ukł. pokarmowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki stosowane w zaburzeniach motoryki ukł. pokarmowego (część nr 27). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Clopidogrelum tabl.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - clopidogrelum tabl. (część nr 28). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Metronidazolum inf.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - metronidazolum inf. (część nr 29). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Bupivacainum r-r hiperbaryczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - bupivacainum r-r hiperbaryczny (część nr 30). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Leki psychotropowe i narkotyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych -leki psychotropowe i narkotyki (część nr 31). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Leki o działaniu miejscowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki o działaniu miejscowym (część nr 32). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 32
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0033
Titel: Hydrocortisone inj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Hydrocortisone inj (część nr 33). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 33
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline
Los: LOT-0034
Titel: Inhibitory pompy protonowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - inhibitory pompy protonowej (część nr 34). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Cefuroxime doszklistkowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - cefuroxime doszklistkowo (część nr 35). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Paracetamol inj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - paracetamol inj. (część nr 36). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Atropinum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - atropinum (część nr 37). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Cefazolina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - cefazolina (część nr 38). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Hepatitis B immunoglobulins, Hepatitis B vaccine inj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - hepatitis B immunoglobulins, Hepatitis B vaccine inj. (część nr 39). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Immunoglobuliny Anty-RH 50 mcg/ml i 150 mcg/ml
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - immunoglobuliny Anty-RH 50 mcg/ml i 150 mcg/ml (część nr 40). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Ondansetron
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - ondansetron (część nr 41). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Leki okulistyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki okulistyczne (część nr 42). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Amoksycylina z kwasem klawulanowym i Tigecyklina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - amoksycylina z kwasem klawulanowym i Tigecyklina (część nr 43). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Leki neurologiczne, p/depresyjne, p/psychotyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki neurologiczne, p/depresyjne, p/psychotyczne (część nr 44). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Leki moczopędne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Leki moczopędne (część nr 45). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Rocuronium
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Rocuronium (część nr 46). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Woda i sól fizjologiczna do iniekcji w ampułkach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - woda i sól fizjologiczna do injekcji w ampułkach (część nr 47). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Meropenem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - meropenem (część nr 48). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Leki stosowane w zaburzeniach czucia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki stosowane w zaburzeniach czucia (część nr 49). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Leki stosowane w ostrym zapaleniu krtani, tchawicy i oskrzeli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki stosowane w ostrym zapaleniu krtani, tchawicy i oskrzeli (część nr 50). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Leki urologiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki urologiczne (część nr 51). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Leki odwracające działanie leków psychotropowych oraz opioidów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki odwracające działanie leków psychotropowych oraz opioidów (część nr 52). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Immunoglobulina ludzka anty-D 300 mcg/2 ml
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - immunoglobulina ludzka anty-D 300 mcg/2 ml (część nr 53). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Leki rozkurczowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki rozkurczowe(część nr 54). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 54
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0055
Titel: Tramadolum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Tramadolum (część nr 55). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Ambroxolum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - ambroxolum (część nr 56). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Antybiotyki betalaktamowe, tetracykliny oraz polimyksyny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - antybiotyki betalaktamowe, tetracykliny oraz polimyksyny (część nr 57). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Leki znieczulające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki znieczulające (część nr 58). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Enoxaparinum inj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - enoxaparinum inj. (część nr 59). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Leki stosowane w niewydolności serca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki stosowane w niewydolności serca (część nr 60). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Etamsylatum inj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - etamsylatum inj. (część nr 61). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Albuminy ludzkie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Albuminy ludzkie (część nr 62). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Dalteparinum inj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - dalteparinum inj. (część nr 63). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Żelazo z pochodną maltozy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - żelazo z pochodną maltozy (część nr 64). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Metamizolum postać doustna i roztwór do wstrzykiwań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - metamizolum postać doustna i roztwór do wstrzykiwań (część nr 65). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Midazolam w inj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - midazolam w inj. (część nr 66). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Cefotaksym i Amikacyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - cefotaksym i Amikacyna (część nr 67). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Propofolum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - propofolum (część nr 68). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Leki dla wcześniaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Leki dla wcześniaków (część nr 69). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Leki stosowane w zaburzeniach pracy tarczycy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki stosowane w zaburzeniach pracy tarczycy (część nr 70). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Desfluranum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Desfluranum (część nr 71). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Aminy katecholowe - Noradrenalina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - aminy katecholowe - Noradrenalina (część nr 72). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Leki steroidowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki steroidowe (część nr 73). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Walproinian sodowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - walproinian sodowy (część nr 74). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 74
Los: LOT-0075
Titel: Fluconazolum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - fluconazolum (część nr 75). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Epinephrinum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Epinephrinum (część nr 76). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 76
Los: LOT-0077
Titel: Leki stosowane w zaburzeniach gospodarki elektrolitowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki stosowane w zaburzeniach gospodarki elektrolitowej (część nr 77). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Wankomycyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - wankomycyna (część nr 78). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 78
Los: LOT-0079
Titel: Ceftriakson i cefuroksym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - ceftriakson i cefuroksym (część nr 79). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 79
Los: LOT-0080
Titel: Adenosinum roztw. do wstrzyk.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - adenosinum roztw. do wstrzyk. (część nr 80). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 80
Los: LOT-0081
Titel: Heparinum inj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - heparinum inj. (część nr 81). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 81
Los: LOT-0082
Titel: Antytrombina III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - antytrombina III (część nr 82). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 82
Los: LOT-0083
Titel: Piperacylina z tazobaktamem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - piperacylina z tazobaktamem (część nr 83). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 83
Los: LOT-0084
Titel: Polikrezulen roztwór zewnętrzny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - polikrezulen roztwór zewnętrzny (część nr 84). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 84
Los: LOT-0085
Titel: Sulfamethoxazol + Trimetoprimum inj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - sulfamethoxazol + Trimetoprimum inj. (część nr 85). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 85
Los: LOT-0086
Titel: Probiotyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - probiotyki (część nr 86). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 86
Los: LOT-0087
Titel: Leki mukolityczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki mukolityczne (część nr 87). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 87
Los: LOT-0088
Titel: Calcium folinate dla leków cytostatycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - Calcium folinate dla leków cytostatycznych (część nr 88). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 88
Los: LOT-0089
Titel: Drotaweryna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - drotaweryna (część nr 89). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 89
Los: LOT-0090
Titel: Laktoferyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - laktoferyna (część nr 90). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 90
Los: LOT-0091
Titel: Sewofluran
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - sewofluran (część nr 91). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 91
Los: LOT-0092
Titel: Fenoterol + Ipratropium do nebulizacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - fenoterol + Ipratropium do nebulizacji (część nr 92). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 92
Los: LOT-0093
Titel: Tianeptyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - tianeptyna (część nr 93). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 93
Los: LOT-0094
Titel: Leki w syropie lub zawiesinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki w syropie lub zawiesinie (część nr 94). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 94
Los: LOT-0095
Titel: Środek diagnostyczny stosowany w radiologicznym badaniu przewodu pokarmowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - środek diagnostyczny stosowany w radiologicznym badaniu przewodu pokarmowego (część nr 95). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 95
Los: LOT-0096
Titel: Toksyna Botulinowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - toksyna botulinowa (część nr 96). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 96
Los: LOT-0097
Titel: Leki kardiologiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki kardiologiczne (część nr 97). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 97
Los: LOT-0098
Titel: Glukonian wapnia 10% - plastikowe ampułki - IMPORT DOCELOWY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - glukonian wapnia 10% - plastikowe ampułki - IMPORT DOCELOWY (część nr 98). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 98
Los: LOT-0099
Titel: Strzykawka fabrycznie napełniona solą fizjologiczną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - strzykawka fabrycznie napełniona solą fizjologiczną (część nr 99). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 99
Los: LOT-0100
Titel: Substancje do receptury
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - substancje do receptury (część nr 100). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 100
Los: LOT-0101
Titel: Butelki recepturowe i tubostrzykawki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - butelki recepturowe i tubostrzykawki (część nr 101). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 101
Los: LOT-0102
Titel: Taurolidyna z Urokinazą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - taurolidyna z urokinazą (część nr 102). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 102
Los: LOT-0103
Titel: Urapidil
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - urapidil (część nr 103). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 103
Los: LOT-0104
Titel: Fenoterol stosowany w ginekologii i położnictwie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - fenoterol stosowany w ginekologii i położnictwie (część nr 104). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 104
Los: LOT-0105
Titel: Amiodaron
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - amiodaron (część nr 105). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 105
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0106
Titel: Doustne preparaty żelaza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - doustne preparaty żelaza (część nr 106). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 106
Los: LOT-0107
Titel: Maści dentystyczne i preparaty w aerozolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - maści dentystyczne i preparaty w aerozolu (część nr 107). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 107
Los: LOT-0108
Titel: Kwas traneksamowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - kwas traneksamowy (część nr 108). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 108
Los: LOT-0109
Titel: Taurolidyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - taurolidyna (część nr 109). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 109
Los: LOT-0110
Titel: Szczepionka przeciwko grypie na sezon 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - szczepionka przeciwko grypie na sezon 2026/2027 (część nr 110). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 110
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
Los: LOT-0111
Titel: Phytomenadione inj. - Noworodki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - phytomenadione inj. - Noworodki (część nr 111). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 111
Los: LOT-0112
Titel: Koncentrat czynników zespołu protrombinowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - koncentrat czynników zespołu protrombinowego (część nr 112). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 112
Los: LOT-0113
Titel: Lidokaina w aerozolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - lidokaina w aerozolu (część nr 113). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 113
Los: LOT-0114
Titel: Leki p/zakrzepowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki p/zakrzepowe (część nr 114). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 114
Los: LOT-0115
Titel: Fondaparinux
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - fondaparinux (część nr 115). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 115
Los: LOT-0116
Titel: Cisatracurium i Mivacurium
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - cisatracurium i mivacurium (część nr 116). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 116
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0117
Titel: Leki przeciwcukrzycowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki przeciwcukrzycowe (część nr 117). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 117
Los: LOT-0118
Titel: Antybiotyki dożylne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - antybiotyki dożylne (część nr 118). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 118
Los: LOT-0119
Titel: Ceftazydym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - ceftazydym (część nr 119). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 119
Los: LOT-0120
Titel: Leki wpływające na układ krążenia i metaboliczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki wpływające na układ krążenia i metaboliczny (część nr 120). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 120
Los: LOT-0121
Titel: Klindamycyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - klindamycyna (część nr 121). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 121
Los: LOT-0122
Titel: Fibrynogen ludzki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - fibrynogen ludzki (część nr 122). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 122
Los: LOT-0123
Titel: Gąbki hemostatyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - gąbki hemostatyczne (część nr 123). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 123
Los: LOT-0124
Titel: Argipresyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - argipresyna (część nr 124). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 124
Los: LOT-0125
Titel: Dobutamina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - dobutamina (część nr 125). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 125
Los: LOT-0126
Titel: Leki hamujące krwotok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki hamujące krwotok (część nr 126). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 126
Los: LOT-0127
Titel: Test do wykrywania przedwczesnego porodu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - test do wykrywania przedwczesnego porodu (część nr 127). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 127
Los: LOT-0128
Titel: Tiopental
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - tiopental (część nr 128). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 128
Los: LOT-0129
Titel: Leki wpływające na układ moczowy i gruczoł krokowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki wpływające na układ moczowy i gruczoł krokowy (część nr 129). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 129
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33640000 Arzneimittel für das Urogenitalsystem sowie Hormone
Los: LOT-0130
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki kardiologiczne (część nr 130). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 130
Los: LOT-0131
Titel: Dożylne środki p/bólowe i p/zapalne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - dożylne środki p/bólowe i p/zapalne (część nr 131). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 131
Los: LOT-0132
Titel: Tiamina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - tiamina (część nr 132). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 132
Los: LOT-0133
Titel: Etomidat
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - etomidat (część nr 133). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 133
Los: LOT-0134
Titel: Desmopresyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - desmopresyna (część nr 134). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 134
Los: LOT-0135
Titel: Leki odwracające blok nerwowo-mięśniowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki odwracające blok nerwowo-mięśniowy (część nr 135). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 135
Los: LOT-0136
Titel: Dożylne leki p/grzybicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - dożylne leki p/grzybicze (część nr 136). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 136
Los: LOT-0137
Titel: Statyny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - statyny (część nr 137). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 137
Los: LOT-0138
Titel: Leki ginekologiczne i hormony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki ginekologiczne i hormony (część nr 138). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 138
Los: LOT-0139
Titel: Leki z importu docelowego lub równoległego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki z importu docelowego lub równoległego (część nr 139). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 139
Los: LOT-0140
Titel: Paski do glukometru plus glukometry
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - paski do glukometru plus glukometry (część nr 140). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 140
Los: LOT-0141
Titel: INSULINY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - INSULINY (część nr 141). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 141
Los: LOT-0142
Titel: Leki na choroby wątroby
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki na choroby wątroby (część nr 142). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 142
Los: LOT-0143
Titel: Fenobarbital w injekcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - fenobarbital w injekcji (część nr 143). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 143
Los: LOT-0144
Titel: Cytostatyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - cytostatyki (część nr 144). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 144
Los: LOT-0145
Titel: Leki stosowane w nadciśnieniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki stosowane w nadciśnieniu (część nr 145). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 145
Los: LOT-0146
Titel: Leki neurologiczne oraz z wykazu N i P
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki neurologiczne oraz z wykazu N i P (część nr 146). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 146
Los: LOT-0147
Titel: Prednizolon w inj.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - prednizolon w inj. (część nr 147). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 147
Los: LOT-0148
Titel: Klej tkankowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - klej tkankowy (część nr 148). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 148
Los: LOT-0149
Titel: Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych - leki różne (część nr 149). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 149