529613-2026 - Ergebnis
Kroatien – Innenausstattungsgegenstände – Opremanje OŠ Mahično
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opremanje OŠ Mahično
Beschreibung: _Nabava obuhvaća opremanje dogradnje školske zgrade i školske dvorane OŠ Mahično sukladno troškovnicima podijeljenima u 3 grupe. Grupa 1: Namještaj i sitni inventar Nabava obuhvaća opremanje dogradnje školske zgrade i školske dvorane OŠ Mahično sukladno Troškovniku 1: Namještaj i sitni inventar i specifikacijama navedenima u njemu. Grupa 2: Informatička oprema Nabava obuhvaća opremanje dogradnje školske zgrade OŠ Mahično sukladno Troškovniku 2: Informatička oprema i specifikacijama navedenima u njemu. Grupa 3: Sportska oprema Nabava obuhvaća opremanje školske dvorane OŠ Mahično sukladno Troškovniku 3: Oprema sportske dvorane i specifikacijama navedenima u njemu. Nabava je vezana uz projekt: „Dogradnja školske zgrade za potrebe jednosmjenskog rada i cjelodnevne škole i izgradnja školske sportske dvorane Osnovne škole Mahično“ Kod projekta: NPOO.C3.1.R1-I2.01-V1.0012. Projekt se financira iz Mehanizma za oporavak i otpornost (Nacionalni plan oporavka i otpornosti 2021. – 2026.). „Financira Europska unija – NextGenerationEU“.
Interne Kennung: 153/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44115800 Innenausstattungsgegenstände
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Namještaj i sitni inventar
Beschreibung: Nabava obuhvaća opremanje dogradnje školske zgrade i školske dvorane OŠ Mahično sukladno Troškovniku 1: Namještaj i sitni inventar i specifikacijama navedenima u njemu.
Interne Kennung: 153/26-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Informatička oprema
Beschreibung: Nabava obuhvaća opremanje dogradnje školske zgrade OŠ Mahično sukladno Troškovniku 2: Informatička oprema i specifikacijama navedenima u njemu
Interne Kennung: 153/26-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0003
Titel: Sportska oprema
Beschreibung: Nabava obuhvaća opremanje školske dvorane OŠ Mahično sukladno Troškovniku 3: Oprema sportske dvorane i specifikacijama navedenima u njemu.
Interne Kennung: 153/26-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen