2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderzoek tribunebelastingen bestaande bouw
Beschreibung: Er is een onderzoek nodig voor de bepaling van tribunebelastingen voor bestaande bouw, onderdeel van de NEN 8700. Het nieuwe onderzoek moet uiteindelijk resulteren in een wijziging van NEN 8700. In het Bouwbesluit wordt voor het beoordelen van de constructieve veiligheid van bestaande constructies en verbouw verwezen naar onder andere NEN 8700. NEN8700 betreft de beoordeling van constructieve veiligheid bestaande bouw. De opdracht betreft het uitvoeren van lab onderzoek naar dichtheden van personen in samenhang met springbelasting en het opstellen van een ketenmodel voor verdere Berekening (fase 1). Vervolgens wordt het ketenmodel verder uitgewerkt (fase 2). Ter info bijgaand de eerste opzet voor het onderzoek. de geraamde opdrachtwaarde voor het uitvoeren van het onderzoek naar tribunebelasting (fase 1 en fase 2) is 240.000 Euro excl. btw
Interne Kennung: 201865002.002.016
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311000 Beratung im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
529630-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Onderzoek tribunebelastingen bestaande bouw
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 201865002.002.016
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71311000 Adviezen inzake bouwkunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1