529633-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Archäologische Untersuchungen – D35 Sadová - Plotiště - záchranný archeologický výzkum
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD35 Sadová - Plotiště - záchranný archeologický výzkum
BeschreibungPředmětem zakázky je provedení záchranného archeologického výzkumu a přesun pomníku 49. pěšího pluku pro stavbu D35 Sadová – Plotiště v souladu se zák. č. 20/1987 Sb. o státní památkové péči, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung10PT-001633