See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 20 v kategorii 79 - Přibližování dříví potahem LZ Židlochovice, polesí Bílý Vlk
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 20 v kategorii 79 - Přibližování dříví potahem LZ Židlochovice, polesí Bílý Vlk
Interne Kennung: 099/2019/142/4514
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 181 v kategorii 17 - Výroba dříví JMP + traktor revír Citajl
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 181 v kategorii 17 - Výroba dříví JMP + traktor revír Citajl
Interne Kennung: 099/2019/142/4512
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 180 v kategorii 17 - Výroba dříví JMP + traktor revír Malšín
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 180 v kategorii 17 - Výroba dříví JMP + traktor revír Malšín
Interne Kennung: 099/2019/142/4511
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 179 v kategorii 17 - Výroba dříví JMP + traktor II.Q revír Chýnov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 179 v kategorii 17 - Výroba dříví JMP + traktor II.Q revír Chýnov
Interne Kennung: 099/2019/142/4510
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 178 v kategorii 17 - Výroba dříví JMP + traktor II.Q revír Stříbrné Hutě
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 178 v kategorii 17 - Výroba dříví JMP + traktor II.Q revír Stříbrné Hutě
Interne Kennung: 099/2019/142/4509
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 182 v kategorii 17 - Výroba dříví JMP + traktor revír Dopler
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 182 v kategorii 17 - Výroba dříví JMP + traktor revír Dopler
Interne Kennung: 099/2019/142/4513
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 6 v kategorii 34 - 304 Těžba a přibližování dříví
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 6 v kategorii 34 - 304 Těžba a přibližování dříví
Interne Kennung: 099/2019/142/4505
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 61 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Ledeč n.S., revír Rytířsko
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 61 - Výroba dříví na OM kombinací technologií na LS Ledeč n.S., revír Rytířsko
Interne Kennung: 099/2019/142/4516
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 215 v kategorii 63 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Jablonec nad Nisou, revír Peklo
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 215 v kategorii 63 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Jablonec nad Nisou, revír Peklo
Interne Kennung: 099/2019/142/4546
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 149 v kategorii 59 – LS Frýdek – Místek, revír Bebek NT XXIII - výroba dříví kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 149 v kategorii 59 – LS Frýdek – Místek, revír Bebek NT XXIII - výroba dříví kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4520