See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvdarbi un pakalpojumi
Beschreibung: Sarunu procedūra "Elektrisko transportlīdzekļu pieslēgumu projektēšana un izbūve" (iepirkuma ID nr. IDN-954/25). Iepirkuma priekšmets - elektrisko transportlīdzekļu pieslēgumu projektēšana un izbūve (CPV kodi: 45231400-9 (Elektrolīniju būvdarbi), 71323100-9 (Elektroapgādes sistēmu projektēšanas pakalpojumi)).
Interne Kennung: LE-2015-14
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001