2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na činnost koordinátora BOZP na stavbách menšího a středního rozsahu SÚS PK v Pardubickém kraji
Beschreibung: Předmětem plnění v rámci zadávacího řízení, které bude realizováno na základě rámcové dohody, je provádění služeb výkonu koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na stavbách menšího a středního rozsahu. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení na dobu 48 měsíců. Maximální hodnota poskytovaných služeb je stanovena částkou ve výši 18 mil. Kč bez DPH.
Vorherige Bekanntmachung: 519595-2023
Interne Kennung: P23V00000114
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na poskytování dalších služeb obdobného charakteru (druhu) uvedeného v tomto zadávacím řízení, tj. na provádění obdobných služeb týkající se dalších, návazných a nad rámec poptávaných služeb BOZP.