See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Villamos energia beszerzés 2027. évre
Beschreibung: Általános felhasználású villamos energia beszerzése 2027.01.01. 00:00 CET 2027.12.31- 24:00 CET közötti időszakra. Szerződött mennyiség: 24.000.000 kWh (24 GWh) +/- 25 %. Várható visszatáplálás közcélú hálózatba: értékesítés nem várható, mert a közcélú hálózatba táplált energia virtuális mérlegkörön belül saját felhasználási helyeinken kerül elszámolásra. Beszerzés: fix áron, a valós fogyasztás kerül elszámolásra. Mennyiségi megkötés (TOP): A szerződött mennyiségtől 25 %-ot meghaladó alul-, és felülvételezés esetén kötbér kerülhet felszámításra. Fogyasztási helyek száma: idősoros: 88 db profilos: 1309 db (amelyből 204 db okos mérővel van ellátva, ezen esetekben havi számlázás történik) A fogyasztási helyek felsorolása a dokumentációban található.
Vorherige Bekanntmachung: 156525-2026
Interne Kennung: EKR000198712026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Villamosenergia beszerzése 2027. évre
Interne Kennung: EKR000198712026/1