2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Uitzendkrachten
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten De totale geraamde omvang heeft een waarde van € 2.400.000,- excl. btw voor de duur van 4 jaar
Interne Kennung: IV.100230
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten Totale geraamde opdrachtwaarde is € 2.400.000,- excl. btw voor de totale duur van 4 jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumenten
529674-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel – Inhuur Uitzendkrachten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Uitzendkrachten
Interne identificatiecode: IV.100230
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten