529678-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Tastbildschirme – MONITOARE SI ECRANE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MONITOARE SI ECRANE
Beschreibung: Contract de furnizare monitoare si ecrane, conform Caiet de sarcini cu anexele sale. Termenul limita in care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare: in a 11 zi înainte de data limita de depunere a ofertelor, in masura in care aceste solicitari vor fi adresate in termenul prevazut la Sectiunea I.3 din Fisa de date, respectiv 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Clarificările ulterioare referitoare la documentația de atribuire postate în SEAP, respectiv modificările şi completările apărute în urma acestora, vor face parte integrantă din prezenta Documentație de atribuire.
Interne Kennung: 8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Display interactiv
Beschreibung: Contract de furnizare, conform Caiet de sarcini si Anexa nr. 1 - STP-2133.23.048-V3.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Tabletă info touch 43 inch
Beschreibung: Contract de fuirnizare, conform Caietului de sarcini si Anexa nr. 1 - STP-2133.25.082-V1
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Panou digital interactiv pentru verificare și validare produse cartografice
Beschreibung: Contract de furnizare, conform Caiet de sarcini si Anexa nr. 1 - STP-2133.26.099-V1.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Panou digital de afișare și analiza imagini
Beschreibung: Contract de furnizare, conform Caiet de sarcini si Anexa nr. 1 - STP-2133.26.98-V1
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Panou digital pentru briefing operațional
Beschreibung: Contract de furnizare, conform Caietului de sarcini si Anexa nr. 1 - STP-2133.26.100-V1
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme