2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Extra werkzaamheden. Zie aanbestedingsstukken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Primair Onderwijs;
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: vier (4) maal twaalf (12) maanden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Voortgezet Onderwijs
Interne Kennung: 2