529704-2026 - Ergebnis
Polen – Personalcomputer – DFP.271.71.2026.AB - Dostawa stacji roboczych dla użytkowników medycznego systemu informatycznego (komputerów stacjonarnych typu All-In-One (AiO))
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDFP.271.71.2026.AB - Dostawa stacji roboczych dla użytkowników medycznego systemu informatycznego (komputerów stacjonarnych typu All-In-One (AiO))
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczych dla użytkowników medycznego systemu informatycznego (komputerów stacjonarnych typu All-In-One (AiO)). Komputery - 300 sztuk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung388196-2026
Interne KennungDFP.271.71.2026.AB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
LosLOT-0001