529712-2026 - Ergebnis
Litauen – Programmierung von System- und Anwendersoftware – Darbo sąlygų darbo vietose nuolatinės stebėsenos informacinės sistemos priežiūros ir modifikavimo paslaugos
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Darbo sąlygų darbo vietose nuolatinės stebėsenos informacinės sistemos priežiūros ir modifikavimo paslaugos
Beschreibung: Paslaugos perkamos darbo sąlygų darbo vietose nuolatinės stebėsenos informacinei sistemai (toliau - DSS IS arba Sistema), skirtai ūkio subjektų patikrinimų ir jų rezultatų dokumentavimui, duomenų mainams su kitomis informacinėmis sistemomis, veiklos ataskaitų rengimui. DSS IS yra sukurta ir funkcionuoja pagal nuostatus, kurie paskelbti teisės aktų registre adresu: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/61c50b40bb2e11e38766a859941f6073.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0