2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Stelconplaten P+R Noordzijde Westerscheldetunnel
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van Stelconplaten voor de aanleg van een tijdelijke P&R-locatie aan de noordzijde van de Westerscheldetunnel. De P&R-locatie wordt gerealiseerd ten behoeve van aanvullend busvervoer tijdens de renovatie van de Westerscheldetunnel. Het gaat om 15.000 stuks ter grootte van 1.995 x 1995 x 140 mm en 2.500 stuks van 1.995 x 1.995 x 160 mm.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114000 Beton
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van Stelconplaten voor de aanleg van een tijdelijke P&R-locatie aan de noordzijde van de Westerscheldetunnel. De P&R-locatie wordt gerealiseerd ten behoeve van aanvullend busvervoer tijdens de renovatie van de Westerscheldetunnel. Het gaat om 15.000 stuks ter grootte van 1.995 x 1995 x 160 mm en 2.500 stuks van 1.995 x 1.995 x 140 mm.
Interne Kennung: 1