529717-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reifen für Kraftfahrzeuge – ANVELOPE ALL SEASON pentru autovehiculele multimarcă
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ANVELOPE ALL SEASON pentru autovehiculele multimarcă
Beschreibung: Furnizarea de ANVELOPE ALL SEASON pentru autovehiculele multimarcă prin încheierea unui acord-cadru pe o perioadă de 24 luni, în condiţiile respectării în totalitate a cerinţelor din Documentaţia de atribuire. Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări este de 18 zile până la data de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă răspunde tuturor solicitărilor de clarificări în a 11 a zi înainte de data-limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 30/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Anvelope All Season - Dacia Logan 185/65/R15
Beschreibung: Anvelope All Season Dacia Logan 185/65/R15 min 2 max 4. 000 - acord cadru min 2 max 500 - contract subsecvent
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Anvelope All Season-VW Polo/Seat Toledo185/60/R15
Beschreibung: Anvelope All Season-VW Polo/Seat Toledo185/60/R15 min 2 max 600 - acord cadru min 2 max 100 - contract subsecvent
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Anvelope All Season BMW 320iXdrive 225/50/R17
Beschreibung: Anvelope All Season BMW 320iXdrive 225/50/R17 min 2 max 700 - acord cadru min 2 max 100 - contract subsecvent
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Anvelope All Season-BMW 320iXdrive 225/50/R17
Beschreibung: Anvelope All Season-BMW 320iXdrive 225/50/R17 min 2 max 100 - acord cadru min 2 max 25 contract subsecvent
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Anvelope All Season-Mercedes Sprinter 235/65/R16C
Beschreibung: Anvelope All Season-Mercedes Sprinter 235/65/R16C min 2 max 40- acord cadru min 2 max 10 - contract subsecvent
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Anvelope All Season Citroen Belingo 205/60/R16
Beschreibung: Anvelope All Season Citroen Belingo 205/60/R16 min 2 max 8 - acord cadru min 2 max 4 - contract subsecvent
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Anvelope all season VW Tiguan 215/65/R17
Beschreibung: cantitatea minima 2 bucati cantitatea maxima 20 bucati
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Anvelope all season VW Golf 205/55/R15
Beschreibung: Cantitate minima 2 bucati cantitate maxima 40 bucati
Interne Kennung: 8