529739-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bewachungsdienste – Pružanje zaštitarskih usluga Grupa 1: Pružanje zaštitarskih usluga Grupa 2: Pružanje zaštitarskih usluga Grupa 3: Pružanje zaštitarskih usluga Grupa 4: Pružanje zaštitarskih usluga Grupa 5: Pružanje zaštitarskih usluga
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pružanje zaštitarskih usluga Grupa 1: Pružanje zaštitarskih usluga Grupa 2: Pružanje zaštitarskih usluga Grupa 3: Pružanje zaštitarskih usluga Grupa 4: Pružanje zaštitarskih usluga Grupa 5: Pružanje zaštitarskih usluga
Beschreibung: Predmet nabave je pružanje zaštitarskih usluga te je određen Tehničkim specifikacijama za pojedinu grupu predmeta nabave i Troškovnikom za pojedinu grupu predmeta nabave.
Interne Kennung: 3000-V-37/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1: Pružanje zaštitarskih usluga
Beschreibung: Predmet nabave je pružanje zaštitarskih usluga na objektima PrP Rijeka. Opis predmeta nabave određen je tehničkim specifikacijama za pojedinu grupu predmeta nabave i Troškovnikom za pojedinu grupu predmeta nabave.
Interne Kennung: 3000-V-37/26-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2: Pružanje zaštitarskih usluga
Beschreibung: Predmet nabave je pružanje zaštitarskih usluga na objektima PrP Osijek. Opis predmeta nabave određen je tehničkim specifikacijama za pojedinu grupu predmeta nabave i Troškovnikom za pojedinu grupu predmeta nabave.
Interne Kennung: 3000-V-37/26-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3: Pružanje zaštitarskih usluga
Beschreibung: Predmet nabave je pružanje zaštitarskih usluga na objektima PrP Split. Opis predmeta nabave određen je tehničkim specifikacijama za pojedinu grupu predmeta nabave i Troškovnikom za pojedinu grupu predmeta nabave.
Interne Kennung: 3000-V-37/26-3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4: Pružanje zaštitarskih usluga
Beschreibung: Predmet nabave je pružanje zaštitarskih usluga na objektima PrP Zagreb. Opis predmeta nabave određen je tehničkim specifikacijama za pojedinu grupu predmeta nabave i Troškovnikom za pojedinu grupu predmeta nabave.
Interne Kennung: 3000-V-37/26-4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5: Pružanje zaštitarskih usluga
Beschreibung: Predmet nabave je pružanje zaštitarskih usluga na poslovnom kompleksu HOPS-a, Kupska 4, Zagreb. Opis predmeta nabave određen je tehničkim specifikacijama za pojedinu grupu predmeta nabave i Troškovnikom za pojedinu grupu predmeta nabave.
Interne Kennung: 3000-V-37/26-5