See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de organizare evenimente sportive
Beschreibung: Servicii de organizare evenimente sportive
Interne Kennung: Servicii de organizare evenimente sportive a unui complex de activități culturalsportive de interes public locale
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Servicii de organizare evenimente sportive, a unui complex de activități culturalsportive de interes public local, constând în: un eveniment culturalsportiv comunitar deschis publicului larg în perioada 2630 iunie 2026; o competiție oficială FIBA 3x3 Women’s Series Bucharest Stop în perioada 12 iulie 2026; o competiție oficială FIBA 3x3 Youth Nations League 2026 U21 Europe3 Stop 1, Stop 2, Stop 3 în perioada 35 iulie 2026
Interne Kennung: 389594
Haupteinstufung (cpv): 92620000 Sportbezogene Dienstleistungen