529760-2025 - Ergebnis
Polen – Ausbildung – Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie wsparcia edukacyjnego wraz z doradztwem w ramach projektu pn. NOWE KOMPETENCJE – LEPSZE MOŻLIWOŚCI. Wsparcie edukacyjne dla osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja i przeprowadzenie wsparcia edukacyjnego wraz z doradztwem w ramach projektu pn. NOWE KOMPETENCJE – LEPSZE MOŻLIWOŚCI. Wsparcie edukacyjne dla osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego usługi szkoleniowej (formy pozaedukacyjne oraz szkolenia) i poprzedzającej ją diagnozy umiejętności i potrzeb. 2. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na następujące części: 1) Część nr 1 zamówienia pn. Ocena umiejętności i potrzeb. Przedmiotem zamówienia w cz. nr 1 jest kompleksowa organizacja i przeprowadzenie indywidualnej oceny umiejętności i potrzeb (diagnozy/doradztwa) dla minimum 750 osób i maksymalnie 1000 os. (minimalna liczba godzin: 750 godzin, maksymalna liczba godzin: 1 000), na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Termin wykonania cz. nr 1: do 30.11.2027 roku. Szczegółowy opis zamówienia zawierają: - Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia dla cz. nr 1 zamówienia, - Załącznik nr 2a – Wzór umowy dla cz. nr 1 zamówienia. 2) Część nr 2 zamówienia pn. Szkolenia/kursy oraz formy pozaedukacyjne. Przedmiotem zamówienia w cz. nr 2 jest: - kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkoleń/kursów dla 1 450 osób, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia; - kompleksowa organizacja i przeprowadzenie form pozaedukacyjnych (np. mentoring, tutoring) - minimalnie 220 godzin, maksymalnie 4 400 godzin. Jednocześnie Zamawiający zastrzega, iż minimalna i maksymalna liczba osób objęta wsparciem pozaedukacyjnym będzie znana po zrekrutowaniu uczestników i przeprowadzeniu oceny umiejętności i potrzeb. Liczba godzin wsparcia pozaedukacyjnego może być różna u każdej osoby, jednak łączna liczba godzin nie będzie mniejsza niż 220 i nie przekroczy 4 400. Termin wykonania cz. nr 2: do 31.12.2027 roku. Szczegółowy opis zamówienia zawierają: - Załącznik nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia dla cz. nr 2 zamówienia, - Załącznik nr 2b – Wzór umowy dla cz. nr 2 zamówienia. 3. Zarówno przy realizacji części nr 1 jak i części nr 2 zamówienia Wykonawca lub podwykonawca zobowiązany jest do zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, zgodnie z art. 22 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 roku Kodeks pracy (tj. Dz. U. 2025 poz. 277 ze zm.), osoby na stanowisku opiekuna wsparcia, która w ramach nawiązanego stosunku pracy będzie wykonywała m.in. następujące czynności: organizacja wsparcia, w tym opracowanie harmonogramów, nadzór nad realizacją wsparcia, kontakt z Zamawiającym, stała współpraca z Wykonawcą realizującym drugą część zamówienia, jeśli w każdej części zamówienia zostanie wybrany inny Wykonawca. Obowiązek zatrudnienia na podstawie stosunku pracy nie dotyczy sytuacji samodzielnego wykonywania wskazanych czynności przez Wykonawcę będącego osobą fizyczną. 4. Przed rozpoczęciem wykonywania usługi, w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez wykonawcę/podwykonawcę osoby wykonującej wskazane w pkt. 3 czynności w trakcie realizacji zamówienia, przedstawi pisemne oświadczenie wykonawcy/podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie stosunku pracy osoby wykonującej czynności. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, ze wskazaniem jakie czynności wykonuje osoba zatrudniona na podstawie stosunku pracy, rodzaju umowy o pracę oraz podpis osoby uprawnionej do złożenia oświadczenia w imieniu wykonawcy/podwykonawcy. Nie przedłożenie oświadczenia będzie traktowane jako niewykazanie spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy. 5. Zarówno przy realizacji części nr 1 jak i części nr 2 zamówienia Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 pzp.
Vorherige Bekanntmachung366971-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 pzp, z uwzględnieniem przepisów Działu IV Rozdział 4 pzp – Zamówienia na usługi społeczne i inne szczególne usługi (procedura uproszczona).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 zamówienia pn. Ocena umiejętności i potrzeb.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w cz. nr 1 jest kompleksowa organizacja i przeprowadzenie indywidualnej oceny umiejętności i potrzeb (diagnozy/doradztwa) dla minimum 750 osób i maksymalnie 1000 os. (minimalna liczba godzin: 750 godzin, maksymalna liczba godzin: 1 000), na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Termin wykonania cz. nr 1: do 30.11.2027 roku. Szczegółowy opis zamówienia zawierają: - Załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia dla cz. nr 1 zamówienia, - Załącznik nr 2a – Wzór umowy dla cz. nr 1 zamówienia. Wykonawca lub podwykonawca zobowiązany jest do zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, zgodnie z art. 22 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 roku Kodeks pracy (tj. Dz. U. 2025 poz. 277 ze zm.), osoby na stanowisku opiekuna wsparcia, która w ramach nawiązanego stosunku pracy będzie wykonywała m.in. następujące czynności: organizacja wsparcia, w tym opracowanie harmonogramów, nadzór nad realizacją wsparcia, kontakt z Zamawiającym. Obowiązek zatrudnienia na podstawie stosunku pracy nie dotyczy sytuacji samodzielnego wykonywania wskazanych czynności przez Wykonawcę będącego osobą fizyczną. Przed rozpoczęciem wykonywania usługi, w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez wykonawcę/podwykonawcę osoby wykonującej wskazane powyżej czynności w trakcie realizacji zamówienia, przedstawi pisemne oświadczenie wykonawcy/podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie stosunku pracy osoby wykonującej czynności. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, ze wskazaniem jakie czynności wykonuje osoba zatrudniona na podstawie stosunku pracy, rodzaju umowy o pracę oraz podpis osoby uprawnionej do złożenia oświadczenia w imieniu wykonawcy/podwykonawcy. Nie przedłożenie oświadczenia będzie traktowane jako niewykazanie spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 pzp.
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 zamówienia pn. Szkolenia/kursy oraz formy pozaedukacyjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w cz. nr 2 jest: - kompleksowa organizacja i przeprowadzenie szkoleń/kursów dla 1 450 osób, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia; - kompleksowa organizacja i przeprowadzenie form pozaedukacyjnych (np. mentoring, tutoring) - minimalnie 220 godzin, maksymalnie 4 400 godzin. Jednocześnie Zamawiający zastrzega, iż minimalna i maksymalna liczba osób objęta wsparciem pozaedukacyjnym będzie znana po zrekrutowaniu uczestników i przeprowadzeniu oceny umiejętności i potrzeb. Liczba godzin wsparcia pozaedukacyjnego może być różna u każdej osoby, jednak łączna liczba godzin nie będzie mniejsza niż 220 i nie przekroczy 4 400. Termin wykonania cz. nr 2: do 31.12.2027 roku. Szczegółowy opis zamówienia zawierają: - Załącznik nr 1b – Opis przedmiotu zamówienia dla cz. nr 2 zamówienia, - Załącznik nr 2b – Wzór umowy dla cz. nr 2 zamówienia. Wykonawca lub podwykonawca zobowiązany jest do zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, zgodnie z art. 22 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 roku Kodeks pracy (tj. Dz. U. 2025 poz. 277 ze zm.), osoby na stanowisku opiekuna wsparcia, która w ramach nawiązanego stosunku pracy będzie wykonywała m.in. następujące czynności: organizacja wsparcia, w tym opracowanie harmonogramów, nadzór nad realizacją wsparcia, kontakt z Zamawiającym. Obowiązek zatrudnienia na podstawie stosunku pracy nie dotyczy sytuacji samodzielnego wykonywania wskazanych czynności przez Wykonawcę będącego osobą fizyczną. Przed rozpoczęciem wykonywania usługi, w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez wykonawcę/podwykonawcę osoby wykonującej wskazane powyżej czynności w trakcie realizacji zamówienia, przedstawi pisemne oświadczenie wykonawcy/podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie stosunku pracy osoby wykonującej czynności. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, ze wskazaniem jakie czynności wykonuje osoba zatrudniona na podstawie stosunku pracy, rodzaju umowy o pracę oraz podpis osoby uprawnionej do złożenia oświadczenia w imieniu wykonawcy/podwykonawcy. Nie przedłożenie oświadczenia będzie traktowane jako niewykazanie spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 pzp.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht