See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa części zużywalnych do aparatury medycznej - 12 zadań
Beschreibung: dostawa części zużywalnych do aparatury medycznej - 12 zadań
Interne Kennung: FDZ.261.88.25 dostawa części zużywalnych do aparatury medycznej - 12 zadań
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34913000 Verschiedene Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zad. nr 1 - Części zużywalne do defibrylatora SCHILLER DEFIGARD TOUCH 7 w technologii Masimo, będącego własnością Zamawiającego
Beschreibung: Części zużywalne do defibrylatora SCHILLER DEFIGARD TOUCH 7 w technologii Masimo, będącego własnością Zamawiającego
Interne Kennung: zad. nr 1 - Części zużywalne do defibrylatora SCHILLER DEFIGARD TOUCH 7 w technologii Masimo, będącego własnością Zamawiającego
Los: LOT-0002
Titel: zad. nr 2 - Części zużywalne respiratora transportowego MEDUMAT 2 Wainmann będącego własnością Zamawiającego
Beschreibung: Części zużywalne respiratora transportowego MEDUMAT 2 Wainmann będącego własnością Zamawiającego
Interne Kennung: zad. nr 2 - Części zużywalne respiratora transportowego MEDUMAT 2 Wainmann będącego własnością Zamawiającego
Los: LOT-0003
Titel: zad. nr 3 - Elektroda kompatybilna z defibrylatorem BENE HEART D3 będącego własnością Zamawiającego
Beschreibung: Elektroda kompatybilna z defibrylatorem BENE HEART D3 będącego własnością Zamawiającego
Interne Kennung: zad. nr 3 - Elektroda kompatybilna z defibrylatorem BENE HEART D3 będącego własnością Zamawiającego
Los: LOT-0004
Titel: zad. nr 4 - Elektrody kompatybilne z aparatem EEG NATUS POLEMS będącym własnością Zamawiającego
Beschreibung: Elektrody kompatybilne z aparatem EEG NATUS POLEMS będącym własnością Zamawiającego
Interne Kennung: zad. nr 4 - Elektrody kompatybilne z aparatem EEG NATUS POLEMS będącym własnością Zamawiającego
Los: LOT-0005
Titel: zad. nr 5 - Osprzęt do respiratora SLE6000 oraz nawilżacza AIR-CON będących własnością Zamawiającego
Beschreibung: Osprzęt do respiratora SLE6000 oraz nawilżacza AIR-CON będących własnością Zamawiającego
Interne Kennung: zad. nr 5 - Osprzęt do respiratora SLE6000 oraz nawilżacza AIR-CON będących własnością Zamawiającego
Los: LOT-0006
Titel: zad. nr 6 - Mankiety wielorazowego użytku kompatybilne z monitorem parametrów życiowych Connex Vital Signs 68MXTX-2, oraz 75RE-2 będącymi własnością Zamawiającego
Beschreibung: Mankiety wielorazowego użytku kompatybilne z monitorem parametrów życiowych Connex Vital Signs 68MXTX-2, oraz 75RE-2 będącymi własnością Zamawiającego
Interne Kennung: zad. nr 6 - Mankiety wielorazowego użytku kompatybilne z monitorem parametrów życiowych Connex Vital Signs 68MXTX-2, oraz 75RE-2 będącymi własnością Zamawiającego
Los: LOT-0007
Titel: zad. nr 7 - Osprzęt do wspomagania oddechu metodą nieinwazyjną u noworodków, wcześniaków i dzieci do respiratora MINDRAY NB-350 będącego własnością Zamawiającego
Beschreibung: Osprzęt do wspomagania oddechu metodą nieinwazyjną u noworodków, wcześniaków i dzieci do respiratora MINDRAY NB-350 będącego własnością Zamawiającego
Interne Kennung: zad. nr 7 - Osprzęt do wspomagania oddechu metodą nieinwazyjną u noworodków, wcześniaków i dzieci do respiratora MINDRAY NB-350 będącego własnością Zamawiającego
Los: LOT-0008
Titel: zad. nr 8 - Czujnik temperatury do inkubatora Unimed SRN-10 będącego własnością Zamawiającego
Beschreibung: Czujnik temperatury do inkubatora Unimed SRN-10 będącego własnością Zamawiającego
Interne Kennung: zad. nr 8 - Czujnik temperatury do inkubatora Unimed SRN-10 będącego własnością Zamawiającego
Los: LOT-0009
Titel: zad. nr 9 - Osprzęt kompatybilny do kardiomonitora DELTA XL będącego własnością Zamawiającego
Beschreibung: Osprzęt kompatybilny do kardiomonitora DELTA XL będącego własnością Zamawiającego
Interne Kennung: zad. nr 9 - Osprzęt kompatybilny do kardiomonitora DELTA XL będącego własnością Zamawiającego
Los: LOT-0010
Titel: zad. nr 10 - Resuscytator jednopacjentowy dla dorosłych
Beschreibung: Resuscytator jednopacjentowy dla dorosłych
Interne Kennung: zad. nr 10 - Resuscytator jednopacjentowy dla dorosłych
Los: LOT-0011
Titel: zad. nr 11 - Baterie
Beschreibung: Baterie
Interne Kennung: zad. nr 11 - Baterie
Los: LOT-0012
Titel: zad. nr 12 - Pulsoksymetry z nieinwazyjnym pomiarem ciśnienia krwi oraz czujniki i kable do aparatury monitorującej parametry życiowe pacjenta w technologii Masimo, będącej własnością Zamawiającego
Beschreibung: Pulsoksymetry z nieinwazyjnym pomiarem ciśnienia krwi oraz czujniki i kable do aparatury monitorującej parametry życiowe pacjenta w technologii Masimo, będącej własnością Zamawiającego
Interne Kennung: zad. nr 12 - Pulsoksymetry z nieinwazyjnym pomiarem ciśnienia krwi oraz czujniki i kable do aparatury monitorującej parametry życiowe pacjenta w technologii Masimo, będącej własnością Zamawiającego