529787-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reagentien und Kontrastmittel – Reagenční činidla pro analýzu močového sedimentu a chemickou analýzu moči včetně pronájmu analyzátoru
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelReagenční činidla pro analýzu močového sedimentu a chemickou analýzu moči včetně pronájmu analyzátoru
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je úprava vzájemných práv a povinností smluvních stran při realizaci jednotlivých dílčích dodávek diagnostik, tj. reagencií, kalibrátorů, kontrolních materiálů, provozních chemikálií a firemního provozního spotřebního materiálu k materiálnímu zajištění chemické analýzy moče a močového sedimentu pro oddělení klinické biochemie, hematologie a imunologie (OKBD) ONN a.s. (dále jen „zboží“), které je blíže specifikované v zadávací dokumentace, a to dle konkrétních objednávek kupujícího. Součástí předmětu plnění je rovněž pronájem příslušného analyzátoru k zajištění chemické analýzy moče a močového sedimentu,
Vorherige Bekanntmachung11820-2020
Interne KennungIV.Q.2024 RS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensToto oznámení se týká oznámení o plnění rámcové smlouvy za II.Q.2024
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelReagenční činidla pro analýzu močového sedimentu a chemickou analýzu moči včetně bezplatné zápůjčky analyzátoru
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je úprava vzájemných práv a povinností smluvních stran při realizaci jednotlivých dílčích dodávek diagnostik, tj. reagencií, kalibrátorů, kontrolních materiálů, provozních chemikálií a firemního provozního spotřebního materiálu k materiálnímu zajištění chemické analýzy moče a močového sedimentu pro oddělení klinické biochemie, hematologie a imunologie (OKBD) ONN a.s. (dále jen „zboží“), které je blíže specifikované v Příloze č. 3 této zadávací dokumentace, a to dle konkrétních objednávek kupujícího. Součástí předmětu plnění je rovněž bezplatná výpůjčka příslušného analyzátoru k zajištění chemické analýzy moče a močového sedimentu, podrobné podmínky výpůjčky a specifikace vypůjčovaného přístroje jsou obsaženy ve Smlouvě o výpůjčce, která tvoří přílohu č.1 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung027/KS/2019/OŘ