2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - Warmedrankenvoorzieningen
Beschreibung: Lease, levering, installatie en onderhoud van warmedrankenvoorzieningen inclusief ingrediënten en 8 waterkoelers. De opdracht omvat Basis- en Fullservice dienstverlening voor in totaal 66 warmedrankenautomaten verdeeld over 45 locaties, waaronder zorg-, onderwijs- en kantoorlocaties. De opdracht heeft betrekking op 45 locaties van opdrachtgever, waar één of meerdere machines staan opgesteld. Dit betreft onder andere residentiële locaties, scholen, kantoren, wooneenheden en ambulante zorglocaties. Deze locaties kunnen eigendom zijn van opdrachtgever, gehuurd zijn of in bruikleen worden gebruikt. Opdrachtgever wenst op 39 locaties, met in totaal 57 warmedrankenvoorzieningen, gebruik te maken van de Basis-service dienstverlening. Op 6 locaties, met in totaal 9 warmedrankenvoorzieningen, wordt de Full-service dienstverlening gevraagd. Zie bijlage I voor de locatielijst. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 150.000 exclusief btw per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 42968100 Getränkeautomaten, 51542200 Installation von Maschinen zur Getränkeverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Warmedrankenvoorzieningen
Beschreibung: De scope van deze opdracht omvat het leveren, installeren en onderhouden van de warmedrankenvoorziening op leasebasis en het leveren van bijbehorende ingrediënten. Daarnaast wenst opdrachtgever gedurende de volledige contractperiode acht (8) waterkoelers te leasen, inclusief het daarbij behorende technische onderhoud. Opdrachtgever onderscheidt twee typen dienstverlening: - Basis service dienstverlening: de opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het technische onderhoud. - Full service dienstverlening: de opdrachtnemer is volledig verantwoordelijk voor alle operationele, technische en facilitaire werkzaamheden die nodig zijn om de automaten dagelijks operationeel, schoon en gevuld te houden, inclusief het bestellen en tijdig aanvullen van alle benodigde ingrediënten. De opdracht heeft betrekking op 45 locaties van opdrachtgever, waar één of meerdere machines staan opgesteld. Dit betreft onder andere residentiële locaties, scholen, kantoren, wooneenheden en ambulante zorglocaties. Deze locaties kunnen eigendom zijn van opdrachtgever, gehuurd zijn of in bruikleen worden gebruikt. Opdrachtgever wenst op 39 locaties, met in totaal 57 warmedrankenvoorzieningen, gebruik te maken van de Basis-service dienstverlening. Op 6 locaties, met in totaal 9 warmedrankenvoorzieningen, wordt de Full-service dienstverlening gevraagd. Zie bijlage I voor de locatielijst. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 150.000 exclusief btw per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De uitvoering van de opdracht is gepland vanaf het moment van ingangsdatum van de overeenkomst, namelijk van 1 juli 2026, tot en met 30 juni 2030, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van driemaal 1 jaar.