2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Legnickie Pole
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport wszystkich odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Legnickie Pole przez okres obowiązywania umowy tj. od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. na świadczenie usług w powyższym zakresie, wszystkich wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości zamieszkałych. Odbiór i transport odpadów komunalnych (zmieszanych, selektywnie zebranych i wielkogabarytowych) z nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych gminy Legnickie Pole na których zamieszkują mieszkańcy gminy Legnickie Pole a także organizację zbiórki mobilnej oraz ich transport do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Legnicy zlokalizowanej przy ul. Rzeszotarskiej, 59-220 Legnica (załącznik nr 8 do SWZ – porozumienie międzygminne w sprawie przejęcia przez Gminę Legnica zadań z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi), tj. instalacji komunalnej w rozumieniu ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r., poz. 733 ), w ilości ok. 2 295,58 Mg w okresie 12 miesięcy trwania umowy.
Interne Kennung: ORG.271.21.U.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport wszystkich odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Legnickie Pole przez okres obowiązywania umowy tj. od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. na świadczenie usług w powyższym zakresie, wszystkich wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości zamieszkałych. Odbiór i transport odpadów komunalnych (zmieszanych, selektywnie zebranych i wielkogabarytowych) z nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych gminy Legnickie Pole na których zamieszkują mieszkańcy gminy Legnickie Pole a także organizację zbiórki mobilnej oraz ich transport do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Legnicy zlokalizowanej przy ul. Rzeszotarskiej, 59-220 Legnica (załącznik nr 8 do SWZ – porozumienie międzygminne w sprawie przejęcia przez Gminę Legnica zadań z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi), tj. instalacji komunalnej w rozumieniu ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r., poz. 733 ), w ilości ok. 2 295,58 Mg w okresie 12 miesięcy trwania umowy
Interne Kennung: ORG.271.21.2025.U.PN