See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Leveren en implementeren WOZ Waarderingsapplicatie
Beschreibung: In het kader van deze aanbesteding is het doel om een nieuwe, moderne waarderingsapplicatie te implementeren voor het uitvoeren van herwaarderingsprocessen, permanente marktanalyse en de behandeling van bezwaren en beroepen voor de beide gemeenten (Hoogeveen en De Wolden). In de waarderingsapplicatie dient per gemeente een inrichting plaats te vinden, ieder met haar eigen inrichtingseisen. De waarderingsapplicatie moet aansluiten bij het sectormodel WOZ. Essentieel is dat deze applicatie over de nodige koppelingen beschikt met gangbare belastingapplicaties, waaronder die voor waterschaps- en gemeentebelastingen, en dat integratie mogelijk is met frontofficesystemen, TIOX, iWOZ en diverse webservices voor beeldmateriaal. € 550.000,00
Interne Kennung: Z.497734
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren en implementeren WOZ Waarderingsapplicatie
Beschreibung: Leveren en implementeren WOZ Waarderingsapplicatie
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging