529810-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Kraftwerke – Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: Projektowanie, dostawa i budowa pod klucz instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: Projektowanie, dostawa i budowa pod klucz instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania pn.: „Projektowanie, dostawa i budowa pod klucz instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW”. Przedmiot Zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie pod klucz robót budowlanych i elektrycznych oraz niezbędnych prac projektowych w zakresie budowy i dostawy instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW wraz ze stacją GPO, zgodnie z PFU, z wyłączeniem dostawy paneli fotowoltaicznych oraz falowników (dostawa w zakresie Zamawiającego, montaż w zakresie Wykonawcy). Instalacja fotowoltaiczna pn. Lubno III musi zostać wykonana w taki sposób, aby posiadał status instalacji odnawialnego źródła energii zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 68 ze. zm.).
Interne KennungOFZ.ORK.PW.2103.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251100 Bauarbeiten für Kraftwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45100000 Baureifmachung, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelProjektowanie, dostawa i budowa pod klucz instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania pn.: „Projektowanie, dostawa i budowa pod klucz instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW”. Przedmiot Zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie pod klucz robót budowlanych i elektrycznych oraz niezbędnych prac projektowych w zakresie budowy i dostawy instalacji fotowoltaicznej pn. PV Lubno III o mocy zainstalowanej do 48 MW wraz ze stacją GPO, zgodnie z PFU, z wyłączeniem dostawy paneli fotowoltaicznych oraz falowników. Dostawa paneli fotowoltaicznych i falowników zostanie zrealizowana jako dostawa inwestorska, rozmieszczenie oraz instalacja pozostaje w zakresie zadań Wykonawcy. Realizacja Przedmiotu Umowy obejmuje wykonanie wszelkich zadań, zobowiązań wynikających z umów, decyzji, porozumień, uzgodnień, pozwoleń oraz warunków niezbędnych do uruchomienia Instalacji Fotowoltaicznej, a także przeprowadzenia wszelkich przewidzianych wymaganiami Zamawiającego, producentów Paneli Fotowoltaicznych i Operatora Systemu Dystrybucyjnego, przepisów Prawa Właściwego i Norm, odbiorów i prób wraz z uzyskaniem dla przedsięwzięcia brakujących Pozwoleń, Pozwolenia na Użytkowanie i przekazanie Instalacji Fotowoltaicznej do komercyjnej eksploatacji zgodnie z PFU, HRF, oraz Umową. Szczegółowy zakres prac zawiera PFU oraz projekt Umowy. Projekt jest dofinansowany w ramach umowy pożyczki nr NR KE26-02843 ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach inwestycji G3.1.4. „Wsparcie krajowego systemu energetycznego (Fundusz Wsparcia Energetyki)” w ramach komponentu G (RePowerEU).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 09332000 Sonnenenergieanlage, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
Menge1 Stück